Sóweczka oferuje

• zajęcia plastyczne
  • zajęcia ruchowe
  • zajęcia plastyczne i ruchowe z elementami języka angielskiego
  • gry i zabawy z elementami języka angielskiego
  • zajęcia teatralne
  • zajęcia muzyczne
  • rytmika
  • gimnastykę korekcyjną
  • zajęcia taneczne z instruktorem
  • indywidualne spotkania z logopedą
  • indywidualne spotkania z psychologiem
pełna oferta

Urodziny

Oferujemy organizację urodzin wszystkim dzieciom, nie tylko tym chodzącym do naszego Punkt Przedszkolny. Z radością spełnimy zarówno marzenia dzieci, jak i oczekiwania rodziców.

W programie:

• malowanie buziek
  • modelowanie balonów
  • upominek dla solenizanta
  • poczęstunek dla gości
  • zabawy z animatorem

Urodziny

Urodziny to dzień, na który Dzieci czekają cały rok. Nasi animatorzy sprawią, że dla Państwa Pociech będzie to magiczny, niezapomniany czas. Mamy przygotowane propozycje scenariuszy urodzinowych, ale również możemy przygotować specjalny program na życzenie. W czasie trwania urodzin, animator będzie prowadził gry i zabawy dostosowane do wieku i potrzeb Jubilata oraz jego wyjątkowych gości.

Urodziny w Sóweczce są opcją dla wszystkich dzieci do 10 roku życia (3 klasa szkoły podstawowej). Także dla tych, które nie uczęszczają do naszego przedszkola.

Pakiet urodzinowy (sobota i niedziela): 25 zł/dziecko – 2h,
w tym: